Neohodnoceno

Sušenky- MSC Losie bobky 110g

PŘIPOJ SE K POTRAVINOVÉ REVOLUCI!
Díky podpoře certifikovaných MSC rybolovů upekli v  Pet Farm Family továrničce zdravé & křupavé sušenky, jejichž největší podíl tvoří maso z lososa (73 %).

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO 3.9.2021!!!Cena uvedena po slevě

Skladem (5 ks)
Kód: 108
Značka: Pet Farm Family
80 Kč
Kategorie: VÝPRODEJ
losi bobky
Výprodej

Maso z lososa z volného výlovu se může pyšnit celou řadou prospěšných vlastností. Kvalitní zdroj bílkovin, bohatý obsah vitamínů B (B1, B2, B3, B6, B9 – kyselina listová + B12 = společně se podílejí na tvorbě erytrocytů, červených krvinek). Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, draslík, které se starají o správný chod našeho krevního tlaku a správné fungování našeho srdce.

MSC Losos je taktéž zdrojem minerálů, jako je selen. Pomáhá zlepšovat zdraví kostí, snižuje riziko rakoviny a chrání štítnou žlázu.
Zelenina, ovoce a bylinky dodají další potřebné vitamíny a minerály, se kterými dotváří gastro zážitek, po kterém se vždy jen tak zapráší, CHRUM!

 

• Maso z lososa
• MSC certifikát
• Losos z volného (kontrolovaného) výlovu

 

V Pet Farm Family vyrábí fajnovky udržitelným způsobem
1. Na jejich výrobu používají 100% zelenou energii
2. Využívají lokální suroviny s jasným původem
3. Produkty balí do recyklovatelných obalů
4. Lepek, sóju, luštěniny, laktózu, umělé přísady, konzervanty či jiné nesmysly u PFF nevyčenicháš!
5. Jsou #BULLSHITFREE

Při výrobě si dávají záležet na výběru ingrediencí a procesů, které zaručují nejen gastronomický zážitek, ale i ekologii & udržitelnost celého výrobního procesu.

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit krásnější zítřky. Všechny naše produkty balíme do ekologických obalů. Skleněné dózy jsou recyklovatelné donekonečna, tak je, prosím, recyklujte a naši přírodu společně zachráníme.

 

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO 3.9.2021!!! 

Pet Farm Family nabízí chutné a zdravé, ale hlavně udržitelně vyráběné a ekologické produkty pro psy a kočky.

V životech PFF hraje ekologie významnou roli, kterou využívají i při výrobě. Celá budova běží na zelené energii, recyklují, využívají lokální zdroje, čím snižují emise CO2, podporují BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. A to je jen začátek.