Neohodnoceno

Sušenky Insecta , sušenky z hmyzu 110g

Je pejsek alergik na živočišnou bílkovinu? Sušenky z moučných červů jsou pro něho to pravé křupavé!! Hmyz obsahuje vysoký množství zdravých tuků, jsou bohatý na vápník, zinek, železo..

Skladem (6 ks)
Kód: 1199
Značka: Pet Farm Family
155 Kč
Kategorie: Pamlsky

Díky netradičnímu zdroji bílkovin z moučných červů jsou vhodné i pro psy s alergiemi na živočišnou bílkovinu.

INSECTA je trefou do černého pro chlupáče

1. Alergiky

2. Ekology

3. Vegany

 

Všichni chlupáči potřebují pro správný vývin a životní pohodu jíst maso. Z něj získávají potřebné aminokyseliny, bez kterých náš chlupatý organismus nedokáže fungovat a který v čistě rostlinné stravě nenajdeš.

Mouční červíci jsou tak zvláštní stvoření, že na ně zatím nemáme téměř žádné alergie. Konečně se tedy můžeš poohlédnout i po něčem jiném, než po piškotech!

Červíci obsahují všechny aminokyseliny v takovém rozsahu, že svojí výživovou hodnotou překonávají klasickou kuřecí moučku o více než 50 %! Nižší obsah tuku potěší chlupáče s citlivým zažíváním, takže už opravdu nebudeš muset sahat po “jemném” kuřeti.

Ekologové si přijdou na své například díky malé uhlíkové stopě. Ta je díky několika faktorům mnohonásobně nižší, než při jiných zvířátkách chovaných na maso. Na rozdíl od nás, chlupáčů, červíkům nejvíce chutnají zbytky a odřezky z rostlin, takže pro ně není potřeba pěstovat jídlo. Vyžadují též méně životního prostoru, než větší zvířata a vodu přijímají přímo z potravy.

Jednoduše, pokud ti maso z nějakého důvodu nevoní, hmyzí bílkovina by měla být přesně to, co hledáš. 

 

Složení:

Rýžová mouka, mouka z moučných červů (10%), amarant*, mrkev*, řepa*, hnědé lněné semínka*, kokosový olej*, olivový olej*, petrželová nať, kopřiva dvoudomá, máta peprná, pampeliška lékařská, bramborový škrob. * BIO produkty

 

Dávkování:

Doporučená denní dávka je cca 10 kousků denně, pro dospělého 10kg psa.
Doplňkové krmivo pro psy

Pet Farm Family nabízí chutné a zdravé, ale hlavně udržitelně vyráběné a ekologické produkty pro psy a kočky.

V životech PFF hraje ekologie významnou roli, kterou využívají i při výrobě. Celá budova běží na zelené energii, recyklují, využívají lokální zdroje, čím snižují emise CO2, podporují BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. A to je jen začátek.